Esef Er
KIRIK NOTA

Yönetim Kurulu Başkan

Faruk Cankaya
KIRIK NOTA

Yönetim Kurulu Başkanı

Huzur80
BamTeli Lideri

Norveç/Oslo da yaşıyor. Çocuklukta okul bandosunda klarnet çaldı. Norveç Türk Dernekleri federasyonu aracılığı ile düzenlenen bağlama ve koro kursunda yer aldı. Amatörce bağlama ve klarnet çalmakta.

Danende
Melodram Lideri

28 yaşında Eskişehir’e yaşıyor. Doktora eğitimine devam etmekte. Profesyonel bir müzik eğitimi yok amatör ruhlu bir sanat hayranı. Kısa sap bağlama konusunda gelişime açık. Kırıknota’da melodram tk. Ldr. Özgün müzik ve türkü tarzlarının yanı sıra anadolu Rock ve Rock türünde şarkılar söylemeyi seviyorum. Kısacası tüm türleri denerim öğrenirim müzik benim adıma her sorunun bittiği alandır. Terazi burcu özelliklerini taşır.

zeyno5579
BamTeli

Almanyada yasiyor;ilkokul müsamerelerinde başladı müzik sevdasi ve hala dewam ediyor. Profesyonel anlamda müzik eğitimi yok… Bağlama ve solfej öğreniyor.

MelekMlk20
Melodram

Merhaba Ben melek 25 yaşındayım müzik ile 5 yasimdan beri iç içeyim amatör olarak müzikle ugrasiyorum , smule dünyasında 2 yıldır varım ama kirik nota ailesinde müzik bilgimi dahada gelistiriyorum

TheKenobi
Melodram

32 yaşındayım. Lise yıllarımdan beri müzikle ilgileniyorum.

Ojo_znur
Melodram

Merhabalar Öznur ben 27 yasindayim istanbulda yasiyorum. Müzik herkeste olduğu gibi benim de hayatımın vazgeçilmez bir parçasıdır olmazsa olmazlardandır …duygularıma tercüman olan bir aracı olmuştur şimdiye kadar … insanoğlu var oldukça da bu güzelliğini koruyacaktır..

askmaviyesil
BrokenBox

Müzik hayatım ilkokul 3.sınıfta bağlama kursuna gitmekle başladı:) Hatta o dönem yerel bir kanalda koro ile birlikte minik müzik dinletisi bile yapmıştık.Yine evde org falan çalıyordum hep.Daha sonra lisede kendi kendime basit düzeyde yan flüt, üniversitede gitar çalmayı öğrendim. Gitarla birlikte şarkı söylemeyi de çok sevdiğimi farkettim. Aile,arkadaş ve okul ortamında çokça şarkı söylüyorum. Zaman zaman öğrencilerimle küçük çaplı müzik etkinlikleri yapıyoruz. Şu an evimde teften tutun kajon’a kadar ne ararsanız var minik bir müzik market gibi yani. Müzik ile ilgili gelişmiş düzeyde akademik bir eğitimim yok, genel olarak kulaktan çalıyorum iyi ki müzik kulağı diye bir şey var ve son olarak müziksiz bir hayat düşünemiyorum.

gndgn
BrokenBox

Müzik benim için yüreğimin dilsiz yanıdır. Yüreğimin dillendiremediği sevinclerimin, hüzünlerimin zaman zaman hayallerimin veya da hayal kırıklıklarımın dillenerek hayat bulma halidir… (müzik denince bendeki cümle bu )

____SeRo____
BrokenBox

Müziğe daha çocukken bile ilgim vardı. Müziğin ruha ve bedene iyi geldiğini düşünüyorum. Müzik olmadan asla.

Zeynepcgty
BrokenBox

Lise de sanat müziği korosundaydım.
Her girdigim müzikli ortamda o mikrofon bana gelir.

TolgaAtli
BrokenBox

TolgaAtli/İstanbul-Türkiye/Enstruman çalmıyorum/Müzik zamanımın büyük kısmını kaplayan bir hobim amatör olarak ilgileniyorum

selmacihan
BamTeli

Almanyada yaşıyorum .Müzik eğitimim olmazsada müziğe büyük ilgim var .Amatör olarak kısa sap bağlama ,uzun sap bağlama ,gitar ve klarnet çalıyorum.

Huso1453byDAMAR
BamTeli

Müzik hayatı: 1995-96 Grup Şentürk’te solist olarak sahne alıyordum. Düğünlerde … eğlencelerde ve akla gelen tüm organizasyonlarda.

Ero2o15
BamTeli

Almanyada da yasamakta. Müzik hayatina kücük yasta basladi. Amatör olarak olsada Ask ile müzik söylemekte.

JunaidFameson
BamTeli

Merhaba ben Cüneyt, Kırıknota Bamtelindeyim, Almanya Würzburg şehrinde yaşıyorum. Amatörce şarkı söylüyorum

samedkocaguzel
BamTeli

Müzikle ilkokul döneminde küçük yaşlarda öğretmeninin sesini keşfetmesiyle tanıştı. Amatörce bağlama çalıyor.

MustafaDar
BamTeli

Smule dışında müzikle ilgisi olmayan biriyim. 30 yıl önce bir düğünde sahne almak dışında hiç sahne tecrübesi olmayan biriyim.

aysun_istanbul
BamTeli

Müzik hayatım çocukluğumdan beri tamamen amatörce.

dilleque
BamTeli

Ankarada doğup Antalya da yaşamakta. Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı okudu . Üniversite döneminde 4 yıl Tiyatro,Türk Müziği ve Türk Halk müziği dersleri aldı. Ve aktif olarak Üniversite korolarinda yer aldı. Amatör seviyede bağlama çalmakta.

BuRuKYaLiN
BamTeli

1 yıl kadar MBB konservatuarı TSM koristliği yaptım. Yaklaşık 15 Yıldır Amatör olarak Klasik ve Bass gitar çalıyorum. Şehirdışı konserlerinde ve barlarda bass gitar ile sahne almışlığım vardır. Tam bir müzik aşığıyım.

Hasancnl
Melodram

17.06.1992 doğumluyum. Müziğe lise yıllarımda koro çalışmalarına katılarak başladım. Amatör Pop ve Rock gruplarında bass gitar ve geri vokal çalışmaları yaparak devam ettim. 2011 Yılında Beyoğlu Gençlik orkestrasına girdim ve 3 sene bass gitar çaldım. Yurt içi ve dışı konser çalışmalarımız oldu. Sonrasında profesyonel müzik hayatıma Rock gruplarında solist olarak ve bireysel çalışmalar yaparak devam ettim. 2017 yılında o ses Türkiye ye katılarak ilk aşamayı geçtim ve Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz un takımına girdim. Söz yazarlığı ve bestekarlık yapıyorum. Şuanda müzik hayatıma TRT nin çok sesli gençlik korosu ile devam etmekteyim.

NEwRA
Melodram

Şarkı söylemeyi çok seven, bir müzik tutkunuyum… Bursa da oturup Smule’de yaşıyorum

GizemBaldarli
Kırık Kafalar

Müziğin hayatıma girmesi ilkokula dayanır. Çeşitli koro orkestra organizasyonlarında keyifle yer aldım. Solo performanslar sergiledim fırsat buldukça sahnede şarkı söylemeye devam ediyorum. Müzik ruhun gıdasıdır cümlesini her seferinde yaşıyorum. Şarkı söylemek beni dinç tutuyor ve hayata bakış açımı olumlu yönde etkiliyor.

Kömür Gözlerin // BuRuKYaLiN - BamTeli
icon-download
  1. Kömür Gözlerin // BuRuKYaLiN - BamTeli
  2. Kızıl Bir Goncaya Benzer Dudağın // BuRuKYaLiN - BamTeli