Esef Er
KIRIK NOTA

Yönetim Kurulu Başkan

Faruk Cankaya
KIRIK NOTA

Yönetim Kurulu Başkanı

MorBahce
TSM Lideri

Merhaba,
Ben Morbahce; müzikle yaşayan bir ailede büyüyüp, Türk Müziği sevdasıyla yola çıktım. 2 yıla yakındır smule üyesi ve 1 yıldır Kırık Nota Üyesiyim. Kırık Nota hedefleri doğrultusunda, hem TSM Ekibi Liderliği hem de Yöneticilik görevini sürdürüyorum. Değerli Türk Müziği Hocaları ile çalılmalara ve konserlere katıldığım bir yaşantım var. Yanı sıra; Kırık Nota bünyesinde ve kendi ekibim içinde birçok projede bulunuyorum. Sosyal Projeleri odağına almış bir kurum olan bu ailenin yapı taşlarından biri olmaktan büyük keyif alıyorum.

Huzur80
BamTeli Lideri

Norveç/Oslo da yaşıyor. Çocuklukta okul bandosunda klarnet çaldı. Norveç Türk Dernekleri federasyonu aracılığı ile düzenlenen bağlama ve koro kursunda yer aldı. Amatörce bağlama ve klarnet çalmakta.

Danende
Melodram Lideri

28 yaşında Eskişehir’e yaşıyor. Doktora eğitimine devam etmekte. Profesyonel bir müzik eğitimi yok amatör ruhlu bir sanat hayranı. Kısa sap bağlama konusunda gelişime açık. Kırıknota’da melodram tk. Ldr. Özgün müzik ve türkü tarzlarının yanı sıra anadolu Rock ve Rock türünde şarkılar söylemeyi seviyorum. Kısacası tüm türleri denerim öğrenirim müzik benim adıma her sorunun bittiği alandır. Terazi burcu özelliklerini taşır.

zeyno5579
BamTeli

Almanyada yasiyor;ilkokul müsamerelerinde başladı müzik sevdasi ve hala dewam ediyor. Profesyonel anlamda müzik eğitimi yok… Bağlama ve solfej öğreniyor.

Melek Naz
Vocal

Merhaba Ben melek müzik ile 5 yasimdan beri iç içeyim amatör olarak müzikle ugrasiyorum , smule dünyasında 2 yıldır varım ama kirik nota ailesinde müzik bilgimi dahada gelistiriyorum

Onur
Guitar

32 yaşındayım. Lise yıllarımdan beri müzikle ilgileniyorum. TheKenobi

Öznur
Vocal

Merhabalar Öznur ben 27 yasindayim istanbulda yasiyorum. Müzik herkeste olduğu gibi benim de hayatımın vazgeçilmez bir parçasıdır olmazsa olmazlardandır …duygularıma tercüman olan bir aracı olmuştur şimdiye kadar … insanoğlu var oldukça da bu güzelliğini koruyacaktır..

askmaviyesil
BrokenBox

Müzik hayatım ilkokul 3.sınıfta bağlama kursuna gitmekle başladı:) Hatta o dönem yerel bir kanalda koro ile birlikte minik müzik dinletisi bile yapmıştık.Yine evde org falan çalıyordum hep.Daha sonra lisede kendi kendime basit düzeyde yan flüt, üniversitede gitar çalmayı öğrendim. Gitarla birlikte şarkı söylemeyi de çok sevdiğimi farkettim. Aile,arkadaş ve okul ortamında çokça şarkı söylüyorum. Zaman zaman öğrencilerimle küçük çaplı müzik etkinlikleri yapıyoruz. Şu an evimde teften tutun kajon’a kadar ne ararsanız var minik bir müzik market gibi yani. Müzik ile ilgili gelişmiş düzeyde akademik bir eğitimim yok, genel olarak kulaktan çalıyorum iyi ki müzik kulağı diye bir şey var ve son olarak müziksiz bir hayat düşünemiyorum.

gndgn
BrokenBox

Müzik benim için yüreğimin dilsiz yanıdır. Yüreğimin dillendiremediği sevinclerimin, hüzünlerimin zaman zaman hayallerimin veya da hayal kırıklıklarımın dillenerek hayat bulma halidir… (müzik denince bendeki cümle bu )

____SeRo____
BrokenBox

Müziğe daha çocukken bile ilgim vardı. Müziğin ruha ve bedene iyi geldiğini düşünüyorum. Müzik olmadan asla.

Zeynepcgty
BrokenBox

Lise de sanat müziği korosundaydım.
Her girdigim müzikli ortamda o mikrofon bana gelir.

TolgaAtli
BrokenBox

TolgaAtli/İstanbul-Türkiye/Enstruman çalmıyorum/Müzik zamanımın büyük kısmını kaplayan bir hobim amatör olarak ilgileniyorum

selmacihan
BamTeli

Almanyada yaşıyorum .Müzik eğitimim olmazsada müziğe büyük ilgim var .Amatör olarak kısa sap bağlama ,uzun sap bağlama ,gitar ve klarnet çalıyorum.

Huso1453byDAMAR
BamTeli

Müzik hayatı: 1995-96 Grup Şentürk’te solist olarak sahne alıyordum. Düğünlerde … eğlencelerde ve akla gelen tüm organizasyonlarda.

Ero2o15
BamTeli

Almanyada da yasamakta. Müzik hayatina kücük yasta basladi. Amatör olarak olsada Ask ile müzik söylemekte.